SEE DELIVERY AREAS & SCHEDULE + CUT OFF TIMES

Rhubarb (bunch)

Rhubarb (bunch)

Wollombi Road Providore

Regular price $5.75 Sale price $6.19

Unit price per 

Rhubarb is a vegetable that is usually prepared and eaten like a fruit. It can be used in Pies, Crumbles, Jams, Jellies and more. Rhubarb is know for its reddish stalks and sour taste.
Close (esc)

Popup

Use this popup to embed a mailing list sign up form. Alternatively use it as a simple call to action with a link to a product or a page.

Age verification

By clicking enter you are verifying that you are old enough to consume alcohol.

Search

Shopping Cart

Your cart is currently empty.
Shop now